Лист співчуття від Ботушанської О. Ф.

Співчуття-некролог

   З глибоким сумом та скорботою сприйняла сьогодні звістку про передчасну смерть непересічної особистості, самобутнього митця культури та історії України, політика та самовідданого борця за справедливість, вірного сина українського народу, друга - Юрія Петровича Богуцького.

   Академік Національної академії мистецтв України, Заслужений діяч мистецтв України, професор, кандидат філософських наук, директор Інституту культурології АМУ, він залишиться в наших серця, перш за все, прекрасною світлою людиною, з добродушною посмішкою на вустах.

   Висловлюю глибокі співчуття рідним та близьким, багаточисленним друзям Юрія Петровича.

   Обіймаючи державні посади Міністра культури України, заступника Міністра, радника Президента України, Ю. П. Богуцький завжди знаходив час для мудрої поради, завжди був готовий допомогти, підтримати, подарувати світло своєї чарівної душі.  На ряду з іншими установами культури, бібліотеки України завжди відчували його колосальну підтримку, методичну та дієву допомогу.

   Це неповторна втрата плеяди митців України, політиків та зіркових постатей культури, історії.

Вічна, світла пам'ять Вам,
вельмишановний Юрію Петровичу!


    Ви назавжди залишитеся в наших серцях порядною людиною, незамінним вірним другом та мудрим порадником!Заслужений працівник культури України
повний кавалер ордена княгині Ольги                             О. Ф. Ботушанська